Dzień Naturysty 4.06.2016 - pozdrawiamy uczestników

2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
jarek Obrazek użytkownika jarek
Dzień Naturysty 4.06.2016 - pozdrawiamy uczestników

Dzień Naturysty, wbrew temu czym straszyła aura jeszcze w piątek … okazał się pogodny i słoneczny.

Spotkanie zaczęło się już we wczesnych godzinach, bo po 10-tej i przeciągnęło się do północy, nawet nieco po, następnego dnia ostatni goście opuścili ogród zimowy.

Dla nieco ponad 30 osób zgodnie z zapowiedzią gospodarza nie brakło wszystkiego co najważniejsze, czyli:

- doskonałego humoru, co zrozumiałe u ludzi preferujących te same zasady co do przebywania w zgodzie z naturą,

- piękniej pogody, słońce nas rozpieszczało od rana, doszło nawet do nabrania zbyt intensywnego kolorytu przez niektórych uczestników, ale warto było,

- gier i zabaw na świeżym powietrzu dla lubiących aktywne spędzanie czasu, a nie tylko wystawianie na słońca pieszczotę swoich ciał, czyli był bilard, ping-pong, piłkarzyki oraz modne na spotkaniach ostatnio granie w Sjoelbak czyli BILARD HOLENDERSKI (Dutch Shuffleboard)

- grilla do syta, rzeczywiście było do syta nawet dla wegetarian, jeszcze o północy chętni mogliby coś niecoś znaleźć do zjedzenia, tylko ile można jeść?

- pod wieczór, gdy już wszyscy najedzeni, opaleni i zrelaksowani grą na świeżym powietrzu przenieśli się do wnętrza odbyły się jeszcze seanse saunowe, a dla chętnych możliwość seansu z masażem.

Zakończenie dnia powoli wyganiało wszystkich, jeszcze ktoś zagrał w darta, jeszcze były spotkania przy grillu, już wygaszonym, ale wciąż na stole było dużo dobrego dla chętnych, dyskusje jak zawsze, no i pożegnania z dniem Naturysty nadszedł czas.

 

Dziękujemy wszystkim za miłe spędzenie czasu, mamy nadzieję to powtórzyć, i to jak najszybciej, bo jak mówi reklama: „za wszystko zapłacisz master card” ale TAKIE chwile, choć ulotne, to jednak są bezcenne.

 

Pozdrawiamy ijw.

Group content visibility: 
Publiczne - dostępne dla wszystkich użytkowników strony
machon2 Obrazek użytkownika machon2

Jestem w trakcie otwierania pierwszego w Bieszczadach ośrodka naturystycznego, w związku z powyśszym zapraszam chętnych naturystów do bezpłatnego spędzenia w moim ośrodku najbliższego weekendu, chętnie wysłucham ich opinii na temat ośrodka aby podwyższyć komfort wypoczynku
www.osadabieszczady.pl.tl
tel. +49 789 023 152
zapraszam

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz