FKK, Wakacje na jachcie , Chorwacja 2016

Data wydarzenia : 
10. Kwiecień 2016

Jak co roku wybieramy się na rejs jachtem, po lazurowo błękitnych wodach Adriatyku.
Myśleliście już kiedyś o takich wakacjach ?
Przepiękne krajobrazy Dalmacji, magiczne zatoki. Przyroda i zabytki.. Czas na aktywny wypoczynek, słodkie lenistwo w promieniach słońca. Zwiedzanie oraz prawdziwa żeglarska przygoda. Pływamy w wodzie, snoorkujemy z maską, łapiemy ryby i owoce morza. Wieczorami wyjścia do miasta na degustacje miejscowych przysmaków. Jesteśmy parą 43/38 naturyści i żeglarze. Doświadczenie nie jest potrzebne. Ważny uśmiech na twarzy i otwartość na nowe wyzwania, podróże i świat. W związku z dużą ilością pytań precyzuję, że szukamy tylko par.
Szukasz ciekawego wyjazdu, chcesz zobaczyć świat z innej perspektywy, lubisz podróże i masz uśmiech na twarzy - płyń z nami :)
Mieszkamy i śpimy na jachcie, który jest naszą plażą. Zabieramy ją ze sobą do najpiękniejszych zakątków, by cieszyć się i napawać widokami, łapać wiatr we włosy, który w warkoczach promieni słońca będzie nas oplatał.
Płyniemy jachtem Bavaria 44. Piękną, bezpieczną i nowoczesną jednostką. Jacht posiada 3 kabiny dwuosobowe, zamykane z łóżkiem małżeńskim i jedną piętrową. Dwa WC, prysznic, Na jachcie jest ciepła i zimna woda. Prąd 220V. Internet WiFi. W części środkowej jest obszerny i wygodny salon z aneksem kuchennym. Kuchenka dwupalnikowa, piekarnik, lodówka oraz całe wyposażenie kuchenne i serwisowe. Prysznic zewnętrzny jest na pokładzie jachtu, by można się spłukać po kąpieli ze słonej wody.
Salon z aneksem kuchennym. Rozkład pomieszczeń na jachcie.
Codziennie jesteśmy w innym miejscu na nocleg. W innym mieście innej zatoce. Wracamy do miejsca w którym zaczniemy rejs. Na miejscu jest parking strzeżony i monitorowany.
W tym roku wyruszamy z wyspy Krka na północy Chorwacji z Punat. Odwiedzimy średniowieczny Rab, wyspę Olib i park narodowy Telescica. W planie wyspa Goli Otok – Chorwackie Alcatraz. Część rejsu spędzimy na dziko w zatokach odludnych a część po „cywilu” w marinach. Będzie również czas na zwiedzanie miasteczek ,restauracji i zabytków. Pod pokładem oczywiście zawsze stroje klubowe :)
Jak by to było gdyby tak dołączyć do nas ?
Rejs trwa od soboty do soboty .Nasze możliwe terminy to : Czerwiec 28.05 - 04.06 11.06 - 18.06 25.06 - 02.07 Lipiec 16 - 23.07 Sierpień 20 - 27.08 Wrzesień 03 - 10.09 17 - 24.09
Przykładowy plan dnia:

- 9.00 śniadanie

- 10.00 wypływamy

- 14.00 postój w zatoce na kąpiel i plażowanie

- 16.00-18.00 żeglujemy do nowego miejsca na nocleg w marinie lub zatoce.

Jeśli w duszy zagra możemy w jednym miejscu zostać na cały dzień i noc. Składamy się po 1490 zł od osoby - koszty jachtu, oraz po 120 Eu od osoby do wspólnej kasy na wyżywienie, opłaty w portach, opłaty administracyjne, sprzątanie jachtu, tankowanie wody, paliwo do jachtu, kaucja. Dojazd - najwygodniej samochodami osobno lub składkowo będziemy się dobierać. Możliwy też samolot lub autokar. Zgłoszenia najpóźniej do końca kwietnia. Jestem kapitanem jachtowym, który bardzo dobrze zna sprawy żeglarskie oraz Chorwackie.
Maciej Młodowicz Tel.660-154-661